Doporučení od klientů

 

Paní Alena: "Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za perfektní a profesionální přístup. Jsem ráda že mi Vaše metoda byla doporučena na léčbu Roztroušené sklerózy. Dnes tuto diagnózu mám 4. rok a můj stav se nijak nezhoršil a stagnuje. S přáním hezkého dne. Alena

 

Klient: "K panu Radkovi Bělinovi jsem se objednala po té, co mě na internetu (při hledání „léčitele“ pro jednoho mého známého, velmi milého člověka) zaujalo tzv. rekonentivní léčení. Sice jsem dost dlouho váhala a nejdříve si raději zvědavě přečetla knihu od zakladatele této metody (Erica Pearla), ale nakonec jsem se odhodlala a požádala o poskytnutí této léčivé energie – nejdříve pro sebe. Když jsem si pak po krátké době uvědomila, že se cítím už po druhém působení energie mnohem silnější, rozhodnější a spokojenější, už jsem tušila, že by rekonektivní energie mohla mít pozitivní vliv snad na každého, poprosila jsem o tuto formu léčby i pro svého známého, ale vzhledem k jeho vyššímu věku+kombinaci více nemocí a tudíž velmi obtížnému cestování mě zajímalo především působení na dálku… Protože jsem si však nedokázala vůbec představit, jak by taková léčba mohla fungovat, váhala jsem znovu. Naštěstí ale jen krátce. Musím přiznat, že po té, co jsem se pro domluvu na posílání energie rozhodla, byla jsem opět velmi překvapena z projevených účinků – z toho, jak dotyčný člověk popisoval svoje pocity a jak se celkově vylepšil jeho psychický i fyzický stav. Chvílemi mi to připadalo skutečně jako zázrak. Asi bude třeba v posílání energie ještě dále pokračovat…, ale už nyní bych chtěla panu Radkovi Bělinovi moc poděkovat.

 

Paní J.: "Ráda bych se s Vámi podělila o velmi dobrou zkušenost s panem Bělinou. Než jsem poprvé navštívila pana Radka, trpěla jsem silnými menstruačními bolestmi (velké křeče v podbřišku, až se mi z toho podlamovaly nohy, bolesti zad a hlavy, silné krvácení). Můj gynekolog mi poradil změnu antikoncepce (prý mi nemusí sedět). Vyzkoušela jsem minimálně 5 různých antikoncepcí, ale problémy nadále přetrvávaly, někdy se i zhoršily. Jediné, co jsem pociťovala, bylo, že jsem si připadala jak pokusný králík na antikoncepci. Na doporučení mé kamarádky jsem se objednala k panu Radkovi. Absolvovala jsem doporučené 3 sezení a musím říct, že problémy zcela vymizely. Žádné křeče, bolesti hlavy a ani silné krvácení. Občas se objeví bolest hlavy, ale ne během menstruace a tak silná jako předtím. Od té doby, co mi pan Bělina pomohl, docházím k němu pravidelně na sezení jako taková preventivní kontrola u lékaře. Tímto bych chtěla panu Radkovi velice poděkovat. Děkuji Radku.

 

Paní M.: "Já bych chtěla Radkovi moc poděkovat, protože jsem měla na levém ukazováčku 3cm řeznou ránu až na kost a přes kloub a vůbec se mi to nehojilo. Vypadalo to opravdu strašně. Byli jsme u nás v restauraci a Radek mi řekl ať si dám ruku přes bar a dívám se. Já na to moc nevěřím, ale co se začlo dít jsem dodnes nepochopila.Radek začal pracovat, vypadalo to jako čarování a v tom se mi začal prst hýbat, klepat a začlo v něm  škubat, střílelo mi to do ramene.Byl to velmi zvláštní pocit. Celé to trvalo asi 3 minuty. Ta rána se mi zahojila doslova před očima. A dnes když se chci podívat, který to vlastně byl prst, nemohu najít ani jizvičku. Moc děkuji Radku a doporučuji všem. Budete velmi mile překvapeni, co se to s Vámi vlastně stane."

 

Paní A.: "Můj příběh není dlouhý, ale o to více dramatický. Krátce po mých 50.tinách se u mě náhle objevila nemoc, která postupně a s velmi rychlou razancí paralyzovala celé tělo. Není na to žádný lék ani ve světě, jsem slyšela od lékařů různých oborů. Dávali mi 2-3roky života...Dostala jsem se na samé dno - fyzické i psychické. Bez pomoci rodiny jsem nebyla schopna vykonat ani nejzákladnější lidské potřeby. Hygiena, krmení.. vše jako u malého dítěte. Celé dny a noci probrečela a modlila se ať umřu - sama jsem to skončit nemohla. V té nejhorší chvíli kdy jsem měla za sebou nespočet návštěv různých léčitelů( čínská, filipínská, ruská a mnoho jiných), se ke mě dostala knížka Dr. Erica Pearla - REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ. Po přečtení jsem se rozhodla toto léčení podstoupit. Na internetu jsme našli léčitele Radka Bělinu, který u Dr.Pearla absolvoval jeho semináře a objednala se k léčbě.

První sezení, které proběhlo u něj bylo něco neuvěřitelného!! Nic nelze popsat lidskými slovy. Již po tomto sezení se mi zlepšila výrazně psychika. Další léčba proběhla na dálku a každá mě posunula o velký kus nahoru. Za měsíc od prvního léčení sama sedím na posteli, aniž by mě někdo držel! To před tím nebylo vůbec možné!! Po tomto jsem se rozhodla pro znovunapojení a léčím se sama. Za necelé 2 měsíce vím,že se uzdravím. Tam kde medicína selhala vesmír uzdravuje !! Vím, že mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale vím, že ji zvládnu - díky Radkovi, rodině a SOBĚ. Děkuji Radku!!"

 

Slečna M.: "Všechno to začalo někdy z jara, kdy už bylo jasné, že bych si mohla otevřít lékárnu, že jsem na tom dost špatně. Náhoda chtěla a tak mi kamarád řekl, že mě k němu objednal a že tam půjdu ať chci či nechci. Nebudu tu popisovat detaily, stejně jsou u každého jiné, ale po třetím ,,ležení" jsem absolutně ve formě, má nachlazení končí maximálně u rýmy, což dříve zásadně přecházelo v bronchitidu a plicní infekci. Po třetí návštěvě jsem nekuřák bez abstinenčních příznaků, a fakt se mi dobře dýchá... Jestli Vám můžu poradit, tak dobrá investice do zdraví je Radek Bělina a né VZP. Dík Radku, ještě uděláme to znovunapojení, ať to je komplet."

 

Paní V.: „Celý život jsem trpěla pocitem, že do této společnosti nepatřím. Přikládala jsem to mé umělecky hozené povaze- ten pocit vykořenění byl opravdu silný. Měla jsem pocit, že spoustu věcí, které jako lidé v životě vykonáváme, vůbec nemá a nemělo smysl a když už, ptala jsem proč a pro koho vlastně. Snažila jsem se najít hlubší smysl života zkoumáním různých věcí přes astrologii, numerologii, feng- shui a reiki konče a přesto jsem ho stále nenacházela. Ten pocit vnitřní prázdnoty se po určité době opět a stále dokola vracel. Měla jsem a mám krásný život, spoustu kamarádů, skvělého manžela, děti, bydlení, práci…jiný by řekl, nač žehrat. A přesto se mi vždy pocit životní nicoty vrátil. A i když jsem se horentně zásobovala hromadami krásného oblečení, abych ze sebe měla dobrý pocit, věnovala se charitativním činnostem, sportovala, kupovala si cetky, voňavky a další příjemná pozlátka dnešní doby, vzorně vykonávala úlohu matky a ochránkyně rodinného krbu, stále mi něco chybělo k tomu, abych se opravdu a upřímně uměla radovat ze života. A ono to přišlo. Nevím, jak tato neviditelná síla dokázala během pár sezení udělat to, o co jsem se marně a útrpně pokoušela celý život, opravdu nevím a také přesně nevím, jakou cestou se dám. Ale to je úplně jedno, protože to určitě bude s pocitem naprosté vnitřní uvolněnosti, duševní pohody a klidu jako nikdy předtím, klidu, který jsem díky reconnective získala, klidu, který jsem si nikdy nikde „nekoupila“ a že to nebyla zmařená investice ani chvíle chybně strávená- to vím naprosto jistě už nyní. Díky moc za vše, živote"

 

Klient: "Během posledních necelých dvou měsíců jsem absolvoval tři sezení rekonektivního léčení během kterých jsem objevil nové, pro mne do té doby neznámé, prožitky a pocity. Každé z jednotlivých sezení (ležení) bylo jiné, neopakovatelné a obohacující. Na vlastní kůži jsem prožíval stejné pocity, o kterých píše Eric Pearl ve své knize Reconnection – návrat k léčivé energii. První „ležení“ bylo na tolik intenzivní, že mi trvalo pár dnů vstřebat všechny tyto nové prožitky. Druhé „ležení“ nenechalo na sebe dlouho čekat a přineslo mi až neuvěřitelné uvolnění a změny jak v oblasti psychické tak i duchovní. Začal jsem vnímat okolní svět odlišně a z jiného úhlu. Po třetím „ležení“ začala postupně odeznívat i několik let trvající poúrazová bolest mého ramene. Všechny tyto „ležení“ mne přesvědčily o síle rekonektivního lečení na tolik, že jsem se rozhodl pro znovunapojení – Reconnection. Je spousta lidí, kteří mají o síle rekonektivního léčení pochybnosti. I já k nim patřil, ale jen do prvního „ležení“. Pak se všechny tyto pochybnosti rozplynou jak pára nad hrncem."

 

Paní P.: "Dobrý den, před sedmi měsíci jsem se stala maminkou první dcerky.Několik měsíců před otěhotněním jsem se na jedné ze svých pravidelných gynekologických prohlídek dozvěděla nepříjemnou zprávu. Na děložním čípku se mi začaly buňky transformovat do útvarů, jejichž dalším stádiem je rakovina. Těhotenství přišlo téměř nečekaně a způsobilo, že jsem se nemohla podrobit žádnému operativnímu zákroku. Nechtělo se mi jen tak čekat, aniž bych se alespoň o něco nepokusila. Jednoho dne se objevil Radek Bělina se svým rekonektivním léčením, o kterém jsem do té doby ani neslyšela. S rostoucím bříškem jsem absolovala tři sezení, přičemž každé z nich bylo trochu odlišné, co se prožitků týká. Po jedné takovéto terapii jsem v tramvaji, cestou domů, zjistila, že lépe vidím na větší vzdálenosti. Nevěřícně jsem četla SPZ (ky) projíždějících vozidel, čehož jsem vzhledem ke svojí mírné krátkozrakosti předtím nebyla schopná. Po třetí terapii jsme léčbu ukončil, blížil se mi termín porodu. V následném povinném vyšetření po tzv. šestinedělí mi lékařka oznámila, že výsledky jsou v pořádku. Tohle je dostatečně pádný důvod, pro který bych Radka ráda doporučila všem, kteří váhají."