Příprava na léčení

Každá zkušenost s Rekonektivním léčením je jedinečná.

 

Pokud budete mít štěstí, Vaše léčení přijde ve formě, kterou předpokládáte. Pokud máte opravdu štěstí, vaše léčení přijde ve formě, na kterou jste ani nepomysleli, takové, kterou má vesmír na mysli právě pro Vás.

 

Léčení mohou přijít ve všech formách. Nejlepší způsob, jak si dovolit vyléčení, je být ve stavu očekávání, neočekávat nic určitého nebo vytoužené výsledky. Položte se na stůl, relaxujte, zavřete oči a jednoduše si všímejte. Pozorujte. Staňte se obojím, pozorovatelem i pozorovaným.

 

Buďte v odpočinkové atmosféře. Položte se na záda na masážní stůl nebo na cokoliv pohodlného, pro co jste se rozhodli. Zavřete oči a všímejte si. Jenom si všímejte. Vzdejte se své účasti v procesu a jednoduše pozorujte, že je tam něco, co lze sledovat, stejně jako když tam není ke sledování nic. Ležte tam a nechte to jít, jako byste prostě měli trochu neočekávaného času k odpočinku.

 

Nedoporučoval bych, abyste nutili svoji mysl být prázdnou nebo se pokoušeli na nic nemyslet. Je pravidlem, že lidé mají problém s konceptem nemyšlení. Mysl vždycky jede. Doporučil bych, abyste si jednoduše všímali čehokoliv, co samo přitáhne vaši pozornost. To vám dává možnost něco dělat a má tendenci zmírňovat stres často způsobený tím, když se snažíte na nic nemyslet a zkoušíte něco, o čem nevíte, jak na to. Umístěte pozornost dovnitř těla a dovolte, aby cestovala skrze něj. 

 

Pozorováním čehokoliv, co vnímáte, mimo to obvyklé, Vám dá dostatek k zaneprázdnění mysli, aniž byste se ztratili v mentálních "měl/měla bych" a "neměl/neměla bych."

 

Nedýchejte speciálním způsobem, nesnažte se vizualizovat si relaxační scény nebo požadovaný výsledek, ani nemeditujte a neopakujte tiše mantry (nebo jakkoliv jinak). A nesnažte se "dělat" něco jiného, co bych nezmínil, něco, o čem si vy nebo někdo jiný myslíte, že to "pomůže". Nepomůže. Prostě Vám to přinese něco, co jste schopni dělat sami o sobě a bude vás to rušit v tom, abyste si byli schopni vychutnat plnost a realitu této zkušenosti. A pokud je to ten případ, měli jste radši zůstat doma. Když jste připraveni nechat být a nepokoušet se "směřovat" nebo rozšiřovat zkušenost, když vaše ego úspěšně ustoupilo z cesty, takže se nepokoušíte "pozlatit lilii", jste připraveni zažít to, co dělá Rekonektivní léčení jiným, co dělá Reconnection reálným.

 

Jste připraveni přijímat.