Průběh léčení

Během léčení dochází k napojování vláken DNA, což jsou nositelé informací uvnitř lidského těla. A pravděpodobně fungují též jako anténky pro příjem, jenom musí být správně pozapojované. Řětězci jsou zde míněny základní stavební kameny hmoty tak, jak je chápe teorie řetězců, tedy jako smyčky enerií, které vibrují různými frekvencemi, a tato frekvence určuje jejich formu. To je tedy to tajemství, které vás propojí s vesmírem a umožní vám přístup k mnoha dalším informacím, které budete potřebovat, abyste si byli schopni vylepšit svoji tělesnou schránku, i se rozvíjet správným směrem. 

 

Rekonektivní léčení se dá chápat jako zastřešující metoda všech možných léčitelských směrů, neboť vás propojí s Vaší prvotní a dokonalou představou Vás samých. Samotné Rekonektivní léčení trvá okolo 30 minut, ale Vaše propojování bude pokračovat i když půjdete domů. Můžete se rozhodnout, kolik sezení budete chtít absolvovat a do jaké míry se v těchto nových energiích vykoupat. Obvyklý počet sezení je jedno až tři na danou záležitost, kvůli které jste se pro léčení rozhodli. 

 

Samotné Rekonektivní léčení je vlastně jakási bezkontaktní energetická masáž na lehátku nebo v sedě a výsledný efekt se projeví tam, kde ho tělo momentálně nejvíce potřebuje. Dochází při něm pravděpodobně k napojování Vaší DNA na světlo a léčení je vlastně jakýmsi vedlejším efektem. Nejprve si chvíli popovídáme, pak si lehnete a uvolníte se, zatímco na vás budu působit, a pak si opět popovídáme. 

 

Tato energie je velice inteligentní a proto jí během sezení nijak neusměrňujeme a ona sama koná zázraky. Nemohu Vám slíbit, že se uzdravíte, nebo, že zmizí problém, kvůli kterému jste přišli. Na druhou stranu vím jednu věc jistě – ke zlepšení stavu dojde u každého. Jenom občas někde úplně jinde, než jsme chtěli, očekávali nebo tušili. Možná se díky léčení změní od základů celý Váš život. Co se během léčení děje, to vám asi nikdo nevysvětlí a nejspíš to ani nikdo neví. Je to jednoduché a krásné, jako vše dokonalé. 

 

Pokud máte o léčení zájem, vyhraďte si na sezení asi 45 minut.